O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. 

Jesteśmy producentem wysokiej jakości pościeli zarówno z włókien syntetycznych (antyalergicznych) jak i naturalnych (wełna, puch, półpuch) a także konfekcji pościelowej i hotelowej. Od początku Naszej działalności nastawieni byliśmy na produkcję wysoko jakościowych wyrobów pościelowych, do wytworzenia których używamy najlepszych surowców potwierdzonych certyfikatami. 

Nasza elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta zapewnia sprawną realizację każdego zamówienia nawet na produkty o wymiarach niestandardowych. Wyroby nasze zdobyły uznanie klientów na rynku polskim, niemieckim, rosyjskim i łotewskim. Klientom hurtowym zapewniamy regularne dostawy korzystając z własnych samochodów dostawczych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email sklep@kaczan.net.pl lub telefonicznie pod numerem +48 604 280 637

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

 

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl